Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Ota yhteyttä ja kerro, kuinka voisimme palvella sinua.

Voit myös lähettää meille yhteydenottopyynnön tai palautetta sivulla olevan lomakkeen kautta. Vastaamme mahdollisimman nopeasti.

Myyntipalvelu

Satakunta

Rauman alue
Puh. 044 978 1285
etappi@frescoravintolat.fi

Porin alue
Puh.  044 9858 523
klubi@frescoravintolat.fi

Varsinais-Suomi

Puh. 0400 176 481
aitiopaikka@frescoravintolat.fi

Lähetä tarjouspyyntö

Toimipaikat

Ravintolatoimen päällikkö
Minna Laine
puh. 040 5161 206
minna.laine@frescoravintolat.fi

Rauma

Kokous- ja juhlatalo Etappi*22*
Satamakatu 22 D, 26100 Rauma
Puh. 044 97 81 285
etappi@frescoravintolat.fi

Teatteriravintola Ankkuri
Alfredinkatu 2, 26100 Rauma
Puh. 0440 996 799
ankkuri@frescoravintolat.fi

Satamanportti
Hakunintie 28, 26100 Rauma
Puh. 0400 170 168
satamanportti@frescoravintolat.fi

Delikaatti (UPM Rauma)
Tikkalantie 1, 26100 Rauma
Puh. 0400 718 187
delikaatti@frescoravintolat.fi

Keidas (Metsä Fibren sellutehdas)
Maanpääntie 6, 26820 Rauma
Puh. 0400 49 24 52
keidas@frescoravintolat.fi

Oras (Oras Groupin Rauman tehdas)
Isometsäntie 2, 26100 Rauma
Puh. 044 2377 138
oras@frescoravintolat.fi

Eurajoki

Villa Lokari
Kaukomäentie 25, 27110 Eurajoki
Puh. 040 516 1206
etappi@frescoravintolat.fi

Pori

Ravintola Klubi
Porin Suomalainen klubi – Svenska klubben
Eteläranta 10, 28100 Pori
Puh. 044 98 58 523
klubi@frescoravintolat.fi

Turku

Ravintolapäällikkö
Niina Obradovic
puh. 040 701 4503
aitiopaikka@frescoravintolat.fi

Aitiopaikka
Turun virastotalo
Itsenäisyydenaukio 2, 20800 Turku
Puh. 0400 176 481
aitiopaikka@frescoravintolat.fi

Kammari (poliisitalo)
Eerikinkatu 40-42, 20100 Turku
Puh. 0400 150 320
kammari@frescoravintolat.fi

Korkki
Linnankatu 43, 20100 Turku
Puh. 0400 510 768
korkki@frescoravintolat.fi

Markkinointi ja viestintä

Laura Avikainen
Puh. 0400 251 685
laura.avikainen@frescoravintolat.fi

Harjoittelu- ja työpaikat

Minna Laine
Puh. 040 5161 206
etappi@frescoravintolat.fi

Laskutus

Käsittelemme ostolaskumme sähköisesti. Vastaanotamme vain verkkolaskuja.

Verkkolaskut:

Verkkopalvelutunnus/-osoite: FI8411283000316090
OVT-tunnus: 003718962291
Operaattoritunnus: NDEAFIHH

Puh. 044 323 2330
taloushallinto@frescoravintolat.fi

Ota yhteyttä tai lähetä palautetta!

  • *-merkityt kentät ovat pakollisia
  • Valitse mille toimialueelle haluat viestin lähtevän.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Lähettämällä lomakkeen hyväksyt rekisteriselosteemme.