MYYNTIPALVELU:

Rauma: 040 5161206   - etappi(a)frescoravintolat.fi

Turku: 0400 176 481    - aitiopaikka(a)frescoravintolat.fi

 

TOIMIPAIKAT:

RAUMA

 

 

Etappi*22*

Satamakatu 22, 26100 Rauma

Puhelin: 040 5161206
etappi@frescoravintolat.fi

Satamanportti

Hakunintie 28, 26100 Rauma

Puhelin: 0400 170 168
satamanportti@frescoravintolat.fi

Ankkuri

Alfredinkatu 2, 26100 Rauma

Puhelin: 0440 996 799
ankkuri@frescoravintolat.fi

TURKU

 

 

Aitiopaikka

Turun virastotalo

Itsenäisyydenaukio 2, 20800 Turku

Puhelin: 0400 176 481
aitiopaikka@frescoravintolat.fi

 

Kammari

Lounais-Suomen poliisilaitos

Eerikinkatu 40-42, 20100 Turku

Puhelin: 0400 150 320
kammari@frescoravintolat.fi 

 

Korkki

Linnankatu 43, 20100 Turku

Puhelin: 0400 510768
korkki@frescoravintolat.fi

Korkki Turku

 

© FresCo Ravintolat, Kaikki oikeudet pidätetään
Uutisia
Tilaa jouluruuat PE 15.12. mennessä

FresCo Ravintoloiden kokeilla on jälleen padat kuumana joulun alla.
Hanki helpotusta jouluun ja ...

"Sellaista elämä on" Raumalla kesäteatterissa

Juha “Junnu” Vainio (1938-1990) oli yksi kaikkien aikojen merkittävimmistä suomalaisista sanoi...